| anonim_4396 a întrebat:

laughing ma bufneste si rasu, da in fine: vad pe aici intrebari gen "sunt ingrijit, frumos, etc, dar nu ma plac fetele " si sunt si eu curios, ce va place voua?laughing

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Depinde de fata

- o fata mai cu "experienta" vede la un baiat, exact ce vad si baietii la fete laughing (parte dorsala, ochii.etc)

-o fata cu carte (mai destepata, ce o preocupa sc) va alege BINEINTELES unul ingrijit, tocilar etc.doar nu vrea sa-i scada nivelul, mnuh?

- o fata mai la locul ei (mai cuminte) se va uita mai intai la suflet, dupa aceea la aspectul fizic

-o tipa superba/fotomodel, care a avut multi prieteni din astia perfecti ca si ea se va uita BINEINTELES mai intai la aspectul fizic, dupa aceea daca e inteligent, bun la suflet, etc...

Intelegi, acum?!?

Ce e de retinut: 1)nici unei fete nu-i plac baietii neingrijitzi sau care umbla cum da Dumnezeu! laughing
si 2) CINE TE IUBESTE, TE IUBESTE ASA CUM ESTI!

Bine, acum fiecare fata are tiparit in cap portretul "unui tip ideal":
-sa fie frumos
-sa fie amuzant
-sa fie istet
-sa fie respectos
etc, etc...lista poate continua pana la nesfarsit.

Dar cred ca toata lumea stie ca "acel tip perfect" nu exista!
Asa ca trebuie sa ne multumim si cu ce avem!

P. S.:poti sa fii ingrijit, frumos, etc Dar daca comportamentul tau lasa de dorit, mai exact daca esti mitocan, nu te astepta sa te bage fetele-n seama.
acum pe bune.happy

Adio! kisskisskiss

3 răspunsuri:
| caramell a răspuns:

Mai...degeaba esti u Fat-Frumos. dar daca nu stii cum sa te comportzi cu o fata, .degeaba.Regula e veche:fa-i fetei complimente, insa acestea sa fie sincere.insa ai grija sa nu pari fraier. Aaaaaa si nu fi prea fitsos si increzut...

| DE3a94 a răspuns:

Exterioru nu prea conteaza ata cat conteaza interioru, frumusetea e trecatoare decat sa fiu cu un barbat frumos si la batranete sa fie prost mai bine unu mai destept si atent cu mine! chiar daca nu arata "frumos si ingrijit".

| ancu_6221 a răspuns:

Fii tu...
daca te porti cum ar vrea "ea" la un moment dat te vei plictisi si tu dar si ea asa ca cel mai bine este sa fii tu, fara minciuni prefacatorii si altele!