| KindKid17 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema de mult timp. De ce prietenii mei nu ma invita si pe mine cand se intalnesc la voie buna? Nu sunt introvertit, sunt chiar sociabil, adica glumesc, rad, nu stau intr-un colt singur. Nici urat nu sunt(parerea mea). De ce ei ma ignora si nu ma invita? Ce-as putea face ca sa ma invite si pe mine? S-au intalnit si ieri, si azi si e o senzatie foarte nasoala cand nu te invita si pe tine.

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pur si simplu, nu au vrut sa stea cu tine, nu le place compania ta. Alt motiv nu cred ca ar fi. straight face Tu ce ai face daca tie nu ti-ar placea compania cuiva? Nu l-ai evita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le place compania ta. Cand nu iti place de cineva, il eviti. Cam asa si in cazul tau.

| missfatadelatara a răspuns:

Sorry amigo, nu ești plăcut de lume.

(Nu le plac glumele tale.)