| pity a întrebat:

Ma doare ficatul ingrozitor de cateva zile.nu mai suport, din ce cauza? va rog mult.

2 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Daca te doare ficatul de cateva zile, ar trebui sa consulti de urgenta medicul tau sau un internist, ca ar putea fi o apendicita, o colecistita, o hepatita, pietre la fiere, sau ai macat ceva necorespunzator si ficatul este inca incarcat. Ai putea avea si paraziti intestinali. Chiar ar trebui sa te prezinti fooarte repede la Dr, sa nu faci vreo complicatie. Uite-te daca iei cumva vreun medicament la efectele adverse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, pai du-te frate la doctor sa-ti faci analize. Daca te lovea acum, intelegeam, dar tu te chinui de citeva zile si stai? Ce astepti, sa te ridice salvarea?