| Satisfaction a întrebat:

Ma doare stomacul de ieri...cand mai tare, cand mai incet, cand deloc. Nu stiu ce sa iau sau ce am! Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E din cauza alimentatiei, cel mai bine vorbesti cu unul din parinti sa iti dea o mancare buna la fiecare masa.

| User a răspuns:

Ia o lingurita de miere inainte de mancare.

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Ai mancat ceva ce nu ti-a priit la stomac...Trebuie sa iei siropul pastile ospen.

| Mirelutzz a răspuns:

Si eu am patit la fel dar am constata ca mnu am nik...cauza care l-a provocat sa-mi provoace dureri nu o stiu sigur dar a fost fie dincauza ca am mancat ceva ce nu mi-a priit, fie din cauza ca am racit insa o sa-ti treaca daca bei ceai cald...eu asa am procedat. sper ca ti-am fost de ajutor. funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a durut odata stomacul tare si dupa aia in dreapta si eram obosita si varsam (dar atunci m-am dus la doctor si aveam apendicita) poate ai arsuri sau ai mancat ceva ce nu tia priit dar cel mai bine e sa mergi la doctor. Sau ai crampe si trebuie sa te duci la baie. Poti sa iei o pastila. Succes! fundita te rog!