| FcSb_Dany_1997 a întrebat:

Ma doare toata burta de jus de sub coasta pana jos la ovale este raceala la olave sau apendicita?

Răspuns Câştigător
| allexxys a răspuns:

Daca ar fi apendicita, te-ar durea si piciorul drept.winking
Dar avand in vedere ca nu te doare, ai "RACIT" data viitoare nu mai sta in apa rece sau, sa nu mai speli vasele in apa rece, sau sa nu mai faci nimic altceva in apa rece. Daca nu mai vrei sa suporti consecintele. Vezi tu. noi fetele, trebuie sa avem grija de noi, daca nu vream sa avem parte de consecinte.

P.S. Daca mai ai dureri, incearca sa iei pastile no-spa forte 80.
Sunt foarte bune, si in 10min, te las dureriletongue
Succes!

2 răspunsuri:
| Inger0Cazut a răspuns:

Ne intrebi pe noi? cea mai buna solutie ar fi sa mergi la doctor sa vezi, pentru ca pe langa acestea doua, pot fi mult mai multe, mult mai grave...

| Axys a răspuns:

Tea tras un curent ai racit la burta puneti o sticla plina cu apa calduta si pune-o pe gurtica si muto pana la ovare si o sa-ti treaca asa am facut si euwinking