| SecretKiss a întrebat:

Ma dor ingrozitor picioarele. Nu m-am lovit si nu ma doare intr-un anumit loc. Ma dor ambele picioare de sus pana jos, nu pot sa stau in picioare. Ce pot sa fac sa scap de durere?crying

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Patesc des si eu.Stiu cum e.
Ai reumatism, si din cauza frigului te dor asa tare.Nu conteaza varsta eu am de la 11 ani, ma mai lupt cu injectii Moldamincand se schimba brusc vremea si trece.
E naspa.Mai calmeaza alifiile alea chinezesti.http://www.google.ro/......tp?/imgres

| MeUFO a răspuns:

Bună! Poate ai făcut prea mult efort? Încearcă o baie călduţă (NU fierbinte, nici rece) şi dă cu Lioton gel. După aceea, însă, te rog să te duci la un control medical. Poate fi o problemă de circulaţie, sau reumatică sau altceva. Fiecare are cu totul şi cu totul alt tratament, care poate fi hotărât doar de medic, după teste medicale. Sănătate!
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/ Sper să-ţi placă!

| adnanandan a răspuns:

Mergi la doctor e cea mai buna solutie!