| selenagomez26 a întrebat:

Ma duc la sala pentru prima data și nu stiu ce trebuie sa fac. Gen cum ii cer ca vreau sa ma antrenez singura (acolo la casierie sau ce o fi aia)?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu e așa de greu.
Te duci acolo și plătești ședința sau îți faci abonament.
Te antrenezi singură.

| Gabriel2424 a răspuns:

Pai îi spui ca vrei sa iti faci un abonament la sala si el iti va spune detalii despre abonament, daca vrei antrenor personal, e alegerea ta, nu trebuie sa îi ceri lui ceva.

| selenagomez26 explică (pentru Gabriel2424):

Pai nu vreau abonament, ci vreau sa încerc asa sa vad cum e in prima zi

| Gabriel2424 a răspuns (pentru selenagomez26):

Pai atunci ii dai 10 sau 20 de lei cat e si faci ce vrei tu, se poate si asa.

| SSaleu20 a răspuns:

Intreaba orice detaliu vrei acolo sau orice nu iti e clar, de ce sa iti fie rusine pe banii tai?