| maramureseanca a întrebat:

Ma enerveaza niste colege :ma evita, nu ma baga in seama, etc. Ce sa fac sa nu se mai comporte asa?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Invata sa astepti...comporate si tu asa un timp si fa-ti alti prieteni... cu timpul vor veni ele la tine si atunci le poti baga in seamana in caz ca vrei happy

| Jipa95 a răspuns:

Fa si tu cu ele exact acelasi lucru. Cred ca ai destule prietene care nu se comporta asa cu tine.

| angemon500 a răspuns:

Bagale tu in seama, fate placut.

| YoDenii a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru. cand se comporta asa nu le mai bag nici eu in seama si imi gasesc eu de lucru..stai si tu cu alte colege. baftawinking