| naviDIabLO a întrebat:

Ma eu m-am plictisit de scoala asta, voi?

33 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu. Dar ea nu s-a plictisit de minehee hee

| Flav a răspuns:

Da ma, si eu. Eiii, lua-ar naiba s-o ia. Hai sa ne lasam, bag chicioru' n ea. Hai zi, dam la sapa sau Spania?

| madalicious a răspuns:

Nu ma plictiseste pentru ca profii ne duc in excursii sa ne distram si sa ne destindem o data pe saptamana dupa scoala, dar de obosit...pffiuu sunt franta, lua-m-ar somnu' cel de vreo 18 ore.:-

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ati avut vacanta, in aprilie mai aveti o saptamana, timpul trece repede, vine vacanta mare pentru unii, altii o termina cu scoala... abia pe urma incep adevaratele greutati.

| marrr a răspuns:

Si eu m-am plictisitlaughing

| anaid a răspuns:

Eu am fost plictisita dintotdeaunalaughing

| Luori a răspuns:

Da mie imi place laughing

| DeNyyy a răspuns:

Pe mine ma oboseste. nu ma plictiseste

| gabryel a răspuns:

Nici eu no mai suport, ne cheama la scoala facem 2 ore iar apoi stam degeaba o ora sau doua si ne plictisim si mai zic profii ca de ce nu venim la scoala, dar totusi e bine la scoala ca daca lipsesti iei cateva absente dar cand om incepe serviciul...nu mai merge sa lipsim ca ne ia din salariu sau mai rau...

| just|breathe a răspuns:

Plictiseala e putin zis. Urasc scoala! Daca cineva m-ar intreba ce iti place la scoala, i-as zice-Nimic, absolut nimic-iar daca m-ar intreba ca urasti in legatura cu scoala, lista nu s-ar mai termina.Simt ca mi-a ajuns pana sus, chiar daca mai sunt unele zile in care nu simt aceasta senzatie.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Eu pot sa zoic ca imi place scoala... teme mai deloc, distractie la scoala toata ziua... asta da viata nu?

| AdeLina a răspuns:

Crede'ma ca toti ne-am plictisitlaughing

| aditzuca a răspuns:

O urasc! Teme cu ultra-tona si tot ce fac ziua e : merg la scoala fac teme ma culc

| funnygirl a răspuns:

Si eu... o urasc

| Iustina17 a răspuns:

Da si eu m-am plictisit foarte mult de scoala. big grin

| julieta a răspuns:

Ce o sa mai tanjesti dupa perioada asta.cu toate ca nu eram o tocilara s. a, ii duc dorul scolii.acum sunt la facult in anul2 dar. numai e cum era la liceu! traieste clipa. diriga mea mereu imi zicea:"loredana draga ce o sa mai plangi dupa anii de scoala si nu vei mai putea face nimic sa-i aduci inapoi" si are dreptate.sad

| smartalogu a răspuns:

Si eu, norocul meu ca eu am scapat de ea, am reusit intr-un final sa ies Ing. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sad.
Cum scoala a devenit o parte mare din viata mea.
Si scoala e atat de plictisitoare pentru mine sad si de stricta.
As putea zice ca si viata mea e super monotona sad.
Nu mai pot suporta o zi la scoala sad off sad nu am fost in viata mea atat de obosita si plictisita straight face. Parca imi vine naiba sa tip si sa imi iau cateva zile libere sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 9 ani tot is plictisit de scoala, dar n-am ce facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu tu esti lenes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe mine de ce m a facut mama plictisit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toti suntem plictisiti de ea dar gandeste-te ca mai este o luna si se termina eu mai am 2 ani sunt de abia intra 6 a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da toti ne-em saturat pana peste cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu atiu de ce mai facem scoala si asda mare parte din ore eu nule fac iar profi mai au pretentia sa stim carte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida, si deja stii raspunsul, oricine il stie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu cum ee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Temele sunt o tampenie! Nu am timp sa fac nimic tot ce fac eu ZILNIC chiar si sambata si duminica este sa scriu si sa invat! Mama ma bate la cap cu scoala ei! Toate zilele sunt identice m-am plictisit pana la lacrimicrying! In concluzie scoala e plictisitoare nu ca sunt eu lenesa dar totusi e prea mult (eu oricum nu am nici o nota sub 8)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am plictisit de scoala si temele nu le mai suport