| naviDIabLO a întrebat:

Ma eu m-am plictisit de scoala asta, voi?

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa e scoalalaughingnici nu poti scapa de earolling on the floor

| speedrouch a răspuns:

Urasc scoala nu mai suport

| Loly_BigSmoke_1997 a răspuns:

Sh macar daca nu ne.ar da teme, pur si simplu ne mananca copilaria, mai bine prost si sa.ti traiesti viata din plin, decat destept, sa muncesti pe branci..si sa realizezi k nu iti ajung banii nici mkr de o paine, asa mkr esti prost si sarac, da inveti mai multe de la viata asa cum e ea decat de la scoala. fac grevalaughing no talking