| Inovssakura a întrebat:

Ma face sa inrosesc, imi face cu ochiul, ma place, vb tot timpul cu mine, dar sunt niste oameni care zic ca nu ma place, si ca nu sunt de nasul lui chiar dif de varsta e de 1 an... o spun din rautate, nu?

Răspuns Câştigător
| Alessia_1036 a răspuns:

Parerea celorlalti nu conteaza, dc nu mergi si vb cu el...nu despre voi 2 neaparat la inceput dar sa va cunoasteti sa vezi si ce cel de om este. Daca iti face cu ochiul si dupa rade de tine nu e tot una.Nu asculta de ce zic alti tu incearca sa vezi ce comportament are el si dupa vezi daca el e de nasul tau nu tu de al lui.