| Bojthe a întrebat:

Ma gandeam ca de ziua mea sa le ofer prietenilor de ziua mea cate " o sedinta foto" si as vrea mai multe idei de pozzzze.
Sugestiii?
funda!

1 răspuns:
| TurnOn a răspuns:

Da! invitai intr-un loc nu aglomerat cu peisaje sau intr-o padure sau vezy tu si le zici sa se imbrace adecvat si acolo va punety accesorile si machiaj si tot! pozele trebuie facute cu un aparat performant nu cu un telefon! daca vrei ceva mai special incearca niste poze in miscare sau ceva cum ar fi : http://www.funiacs.com/......433.jpg... sper ca te-am ajutat!