| Azul a întrebat:

Ma gandesc sa-mi fac un blog. Dar.il pot sterge daca nu imi place cum iese? Nu stiu, spuneti-mi cum este sa ai un blog? Plsss. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Mi-am facut prieteni noi de cand detin blogul si este chiar distractiv sa imparti ideile tale cu cei care te viziteaza.
Merge sters, bine-nteles! happy
Dar daca ai idei de impartit de ce sa nu le imparti?

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
E foarte interesant sa ai un blog. Poti sa iti imparti gandurile, ideile atat cu prietenii cat si cu persoanele pe care nu le cunosti.
Pentru un blog reusit, iti recomand site-ul www.tumblr.com.
Mult succes!

| Alexăndruţaa a răspuns:

Buna ^_^

Este frumos sa ai un blog. Dar trebuie sa stii ce sa postezi.
Uite iti recomand sa-ti faci blog pe www.blogspot.com
Daca nu iti place il poti sterge.Trebuie sa-ti zic ca e un fel de munca in plus.Vei avea postari, vizualizari la acele postari si chiar comentarii;;)

Incearca sa-l faci cat mai interesant posibil :*
te-am pupat si iti urez SUCCES!~
Funda:x?