| Chiritescu_Roxana_1997 a întrebat:

Ma intreb daca unui baiat ii e frica sa spuna ce gandeste chiar daca iubeste acea fata ca sa ii raneasca sentimentele?
De exemplu o fata s-a sarutat cu el si el a plecat si nu i-a zis nimic

5 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Probabil ca nu stia ce sa spune, de aceea a prefarat sa lasa totul asa, fara raspuns.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poate nu i-a placut sarutul, probabil gura fetei mirosea a usturoi, iar buzele erau crapate.Si ca sa n-o jigneasca a plecat.laughing

| GizazCraist a răspuns:

Ce limba e asta?

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru GizazCraist):

Aici e cu traducere si adaptare/interpretare...cum vrei tu! si inca n-ai vazut nimic! sunt alte postari si mai si laughing

| Radu_Maryan_1996 a răspuns:

Da pentru ca e timid blushing... si daca credeti ca suntem insenzibili nu suntem asa ne aratam noi sentimentele cum putemhee hee