| CutePandaCute a întrebat:

Ma joc de ceva timp stardoll si am nivel 12 vreau sa ma fac super star (pe stardoll) Exista o "Oferta Uncia " stiu asta pentru ca mi-a aparut la niste conturi pe care nu am mai intrat de mult timp.Intrebarea mea este cate zile nu ar trebui sa ma loghez ca sa imi apara acea "Oferta"? Va rog raspundeti doar daca stiti. Fundita! ☺☻☺☻☺☻

2 răspunsuri:
| v9 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Uuo9lEsBo5I&feature=plcp singura modalitate fara bani insa necesita rabdare

| Nicole77 a răspuns:

O data ce i-ai dat skip nu mai iti apare sau cel putin asa mi se intampla mie, dar uita-te la more starollars sau mai multi stardollari si poate poti vedea acolo la superstar+stardollari