| Sandy_7384 a întrebat:

Ma jur am crezut ca este o prostie la inceput...frate eram cu o prietena pe TPU si am gasit o intrebare care scria ceva de genu"cine vrea nr de tel al lui justin bieber.am ras dar ca sa radem mai mult ne-am gandit ca sa incercam in momentul in care am sunat si ne-a raspuns hey girl! am inceput sa tipam! si sa urlam. daca il vreti dati-mi un mesaj cu vreau numarul si mai negociem! nu mint pe bune incepe cu 00140!

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Asa mai raspund si eu cateodata cand aud o fatalaughing

5 răspunsuri:
| danieladana a răspuns:

Oricine poate vorbi in englezarolling on the floor

| Alexa_2878 a răspuns:

rolling on the floor aiii ma tu crezi chiar tot asa? Nu pot sa cred ca exista persoane ataaattt de naive! oh go on

| Flaviia a răspuns:

laughing)) doamneee

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Mda, cum sa nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupidlaughing puteai s vorbesti cu oricine...si daca ti-a raspuns nu cred ca iti spunea "hey girl" deoarece are prietena de f multi aniwinking so nu mai visawinking