| mysterious1 a întrebat:

Ma-m dezabonat din greseala ca sa nu mai primesc intrebarile prieteniloe cum fac sa ma abonez din nou?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna mysterious1,
Intamplator am reintrat la intrebarea ta si inteleg ca nu stii cum sa procedezi.
Intra in CONTACT(e ultimul buton dreapta de sus) si la NUME scrii mysterious1, la EMAIL scrii contul tau de mail si apoi scrii mesajul prin care le explici ca te-ai dezabonat din greseala si rogi sa te reaboneze. Dupa ce ai terminat introduci caracterele care iti apar(e o masura de protectie impotriva spamului) si dai TRIMITE. O sa trebuiasca sa astepti cateva zile.
Trebuia sa-mi scrii imediat pe privat si problema ar fi fost rezolvata. O seara buna!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trimite din CONTACT un mesaj echipei TPU si roaga-i sa te aboneze din nou. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| mysterious1 explică:

Scz da cu trimit mesaj funda ioandelasal