| f3tytsa a întrebat:

cryingMa`m epilat ca nebuna cu bigu, in loc cu crema depilatoare ca imi era lene`laughing. Si acum am niste iritatii pe picioare, vai de capu meu, ma ustura de mor si se vad uratcrying. Ce sa fac sa numai amcrying? Mc!:X

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce?
Maciuci?
Propun sa sacrificam cele doua membre inferioare, indicat de la GAT in jos!

soothe
| soothe a răspuns:

Ai rabdare ca trec. Ai invatat ceva din asta?

| BassHunter13 a răspuns:

Fata nu te spara dat sau inventat epilatoarele suntem in sec XX! 21

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dai cu spirt şi vor trece pân' la urmă. Data viitoare fi mai atentă happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce? parul era frumos? stai sa vezi de acum marar pe picioare.ca la big se intareste si creste si mai negru si mai rezistent.