| CuCacat a întrebat:

Ma masturbez de 3 ori pe zi, nu ma pot abtine. Ce pot face? E normal?

3 răspunsuri:
| Aeerdnaaa a răspuns:

rolling on the floor ai nevoie de o prietena! clar! laughing ( dar p.s. nu ii spune chestia asta ca o sperii! )

| cobritsA a răspuns:

Pai nu prea este normal, insa depinde de varsta. Daca ai facut-o odata...Acum ai devenit dependent

| ShhowTime a răspuns:

Nu mai fa asta cand vei avea o relatie cu o fata ti se va intampla asta http://www.youtube.com/watch?v=yesFuRrz9b0&feature=related dai la 0:55 =))))