| florin96ak47 a întrebat:

Ma plac multe fete, inclusiv o fata de care imi place mult, dar degeaba pentru ca sunt timid, sau. nu stiu dar ma blochez cand stau langa ea, nu gasesc subiecte de discutie(sper ca ati inteles la ce ma refer). Cum pot sa ma apropii de ea? Dau funda pentru cel mai bun sfat!

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Vorbeste orice cu ea. Gasesti subiect de discutie din orice. Nu te mai gandi ca e rau ce zici ca nu are de ce sa-ti fie frica. Nu te mananca tongue

| PyTyKu a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Fetele mananca baieti! Nu ii mai spune prostii!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru PyTyKu):

Pai stiu, ca si eu mananc, dar ma gandeam ca el o sa fie scutit tongue

4 răspunsuri:
| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Daca esti mai inteligent si urmeaza un test, du-te la ea si intreab-o daca este pregatita, daca nu e stai tu langa ea si ajut-o.

| CostaMate a răspuns:

Incearca sa gasesti un subiect despre care ea este interesata sau pur si simplu cand mai stai langa ea intreab-o ce mai face prietenul ei, si de aici foloseste-ti imaginatia si punete pe vorba, ii spui multe prostii care ar vrea sa le auda sau pur si simplu daca ea vrea sa vorbeasca despre ceva anume participa si nu sta ca mutu