| mariutza98 a întrebat:

Ma place? eu sunt taur, el e balanta si in ora de franceza se uita la mine si imi zambea, dintre toate fetele cu mine vorbeste cel mai mult si vrea sa ma faca sa rad, o data mi-a vazut masina si mi-a spus ca-i place foarte mult. Si recunosc ca si eu il cam simpatizez.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a vazut masina? E clar! Te place! laughing

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu siguranta te placehee hee
Arata-i ca si tu il placiwinking

| Hmmmm a răspuns:

Am avut si eu un coleg care facea exact la fel si si eu eram f curioasa daca ma place sau nu, insa dupa o saptamana si-a facut iubitalaughingasa ca atunci am realizat ca tinea la mine ca la o amica si nimic mai mult.se apropiase de mine mai mult ca d celalalte colege deoarece credea ca sunt simpatica si ii facea bine sa vb cu mine, dar nu cauta nimic mai mult decat prietenie.
incearca sa vezi realitatea, incearca sa nu vezi mai mult, deoarece poate te inseli. poate ca si el te simpatizeaza si vrea sa fiti doar amici.
p d alta parte poate ca te place si vrea ceva mai mult. oricum din cate imi zici tu el prima data ar vrea sa fiti amici, sa te cunoasca mai bine si dupa asta sa treceti la pasul urmator.asa ca eu te sfatuiesc sa nu incerci sa te grabesti si sa lasi totul sa vina d la sine.

| Vizitiul a răspuns:

Nu uita: "folositi prezervativul!"

| LoveMusic a răspuns:

Da.Ar fi un semn că te place. Dar zodiile nu prea contează.

| DeyCj a răspuns:

Îi clar l-ai „hipnotizat" laughing). Te place dară happy. Dacă şi tuîl placi dăi de înţeles asta şi ai să te alegi cu un partener.Succes

| dailydaisy07 a răspuns:

Taur si Balanta. Ce se întâmpla când Aerul invadeaza Pamântul? Exact asta : o invazie...

Dac-ai pus ochii pe o Balanta, probabil ca nu mai e nevoie sa-ti spun ce mult îi place sa vorbeasca, sa vorbeasca, sa vorbeasca, sa vor... Despre orice : filosofie, psihologie sau preturile la capsuni în comparatie cu cele la ceApa. Tu ai o minte puternica, rationala, dar la un moment dat parca începi sa te întrebi daca e într-adevar nevoie sa stati si sa discutati toate chestiile astea, când ai venit obosit(a) de la serviciu si tot ce-ti doresti e sa stai în fotoliul tau si sa te relaxezi citind ziarul (Taurul este dependent de tabieturile lui). Balanta e semn de Aer, trebuie sa calatoreasca, macar cu mintea, macar gura sa-i mearga daca picioarele-i stau! Mintea lui avida are mereu nevoie de noi subiecte, de noi "teste", de hrana intelectuala.

Adesea, Balanta este foarte nehotarâta, dar numai din cauza ca stie atât de bine sa vada ambele aspecte ale unei probleme. Daca-ti cere parerea, vrea sa afle ceva ce poate nu a luat în considerare, fiindca are o nevoie interioara de a gasi "dreptatea", "raspunsul corect", "adevarul" sau, mai bine zis, calea de mijloc : echilibrul. Pe tine o sa te cam zgândare nehotarârea asta, care nu înseamna decât ca balanta încearca sa-si ajusteze talerele. Oricum, n-o sa scapi de conversatiile Balantei, asa ca da-i o sansa...