| anonim_4396 a întrebat:

Ma place sau nu? straight face

deci eram weekendul asta pe o banca cu niste colegi si prieteni si ea a inceput sa se joace cu parul meu(am parul cam lung) si dupa asta a zis un coleg (care nu prea e bun prieten cu ea dar sta cu mine si asa) ca ei ii place de mine si dupa s-a luat de el dar nu prea rau intr-un fel de gluma totusi sunt confuz pentru ca arata semne ca ma place(se uita la mine, rade la glume, glumeste cu mine)dar mai sta si cu altii... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

E prematur sa tragi o concluzie. Mai trebuie timp. Cauta ocazii sa mai stai in preajma ei, sa mai glumiti, sa mai discutati si lucrurile se vor clarifica.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca te placea cu adevarat, nu te mai intrebai daca te place.

| marycroitor a răspuns:

Intreab-o direct si o sa afli cel mai sigur

| SashaGirl a răspuns:

Poi si pe mine un baiat ma place si place si alte fete se poate sa fie asa ea s-ar putea sa placa si alti baieti...

| MrsDraguttza a răspuns:

Wow, parul lung? Nu sunt fana a parului lung la baieti dar sunt sigura ca esti un baiat de gasca... Mai asteapta putin, apoi intreab-o
Nu fi timid
Si eu sunt fata sinu este nicio rusine

Hai curaj si bafta!