| 1flower a întrebat:

Ma place unbaiat dar e mai mare cu 7 ani ca mine si mie imi place putin de el ce sa fac? sa fiu iubita lui?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Dragostea nu are varsta! Nu se pune daca-i din interes!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti place numai putin atunci nu are rost sa fi iubita lui

| mixxjim a răspuns:

Depinde si cati ani ai, dar as zice sa nu. O diferenta de varsta ca asta merge cand sunt amandoi oameni maturi. Dar daca spui ca-ti place doar "putin" atunci as zice ca nu are rost sa te complici, ati putea suferi amandoi si poti gasi un baiat care sa-ti placa mai mult happy

| 1flower explică (pentru mixxjim):

Am 12 iar el 19

| suntserios a răspuns (pentru 1flower):

Deci nu ma pot opri din ras, vrei sa bagi omul la puscarie pentru pedofilie?

| mixxjim a răspuns (pentru 1flower):

Vai de mine, stai linistita la locul tau! La 12 ani esti mult-mult prea mica pentru o relatie in general iar cu unul de 19 nici vorba. Ai mare grija, ca lumea-i plina de ciudati. Cum poate sa-i placa aluia o copila de numai 12 ani? E pedofil cu siguranta, ai mare grija si tine distanta. Dupa cum ti-a spus si @suntserios mai sus, face si puscarie dar e mai grav ce se poate intampla cu tine, ca-ti poti nenoroci toata viata aiurea. Deci limiteaza-te la relatii cu persoane de varsta ta pana mai cresti si poti intelge ce se intampla cu adevarat cu oamenii.

| mariukka a răspuns:

Poti sa fii dar sa ai mare grija caci stii cum sint baietii astia mari