| a întrebat:

Ma plictiseesc.
Incepeti un subiect de discutie!laughing
:3

25 răspunsuri:
| ??? a răspuns:

| Dheutsik a răspuns:

A fost odata ca niciodata... laughing

| explică (pentru Dheutsik):

O fata ce se plictisea...laughing

| Dheutsik a răspuns (pentru ):

Pana cand...a venit Dheutssik si i-a dat un raspuns, si etc.etc.Si acum finalul fericitbig grinheutssik a primit o fundita happy. Sper ca nu am gresit finalul...winking

| explică (pentru Dheutsik):

Ba da, l-ai gresitlaughing

| Cristi112 a răspuns:

Un subiect de discutat! Ce facem noi cu bacul? cum il luam?laughing)

| explică (pentru Cristi112):

Eu n'am ajuns la bac.da' ii naspa de tine daca ai ajuns la baclaughing

| Cristi112 a răspuns (pentru ):

Nici eu, mai am 2 ani, dar se anunta vremuri din ce in ce mai grele laughing)

| explică (pentru Cristi112):

Cine stie ce'o sa fie peste cativa anismughee hee)

| Cristi112 a răspuns (pentru ):

Camerele nu vor fi scoase x_x laughing)..asta e o sa avem si noi amintiri din liceu.
laughing

| explică (pentru Cristi112):

Da,dalaughing

| Cristi112 a răspuns (pentru ):

Ti s-a mai dus din plictiseala de cand cu bacul?laughing))

| explică (pentru Cristi112):

Da,a disparut plictiseala da parca acum ma trece cu fiorilaughing

| Cristi112 a răspuns (pentru ):

De ce?

| explică (pentru Cristi112):

Eee'...cred ca o sa fie destul de stresant bacu'.da mai este pana acolo:dd

| mariansergiu93 a răspuns:

Muzica?

| explică (pentru mariansergiu93):

Bun subiect happy
Ce stiluri de muzica asculti?

| mariansergiu93 a răspuns:

Poi uite cateva genuri:house, electro, dub step, dance, pop.Cam atat, manele si rock-ul le detest happy.Uh?

| explică (pentru mariansergiu93):

Cam aceleasi genuri ascult si eu...:p
In special dubstep, dance...happy

| mariansergiu93 a răspuns:

Mi-a sarit tandara, mai era si hip hopul si rap-ul romanesc, astea 2ua stiluri le ador big grin.

| explică (pentru mariansergiu93):

Si mie imi plac, da' nici chiar toatehee hee