| Nickelback a întrebat:

Ma plictisesc de o bucata de vreme incontinuu m-am despartit de prietena mea de ceva timp are clasa alaturata de mine mereu dau de ea si am un sentiment greu de descris daca ar aparea altcineva in viata mea poate altfel ar fie eu acum ce sa fac ca sa atrag atentia unei fete

Răspuns Câştigător
| effect a răspuns:

Pai daca inca mai simti ceva cand o vezi inseamna ca inca mai tii la ea :-)
Ceea ce e mai greu
Pentru ca vei intalni alte fete si mereu vei face comparatie intre ele si nici una nu ti se va parea buna :-)
Pai vezi poate printre colegele tale gasesti o fata, pur si simplu nu poti sa atragi atentia intr un fel anume.fii tu natural si poarta te frumos cu ele, gaseste subiecte care sa le intereseze :-)