| catutzza a întrebat:

Ma plictisesc.imi spuneti si mie ceva de facut (in afara de citit carti sau sa-mi fac temele) cine imi da un raspuns rapid si folositor funtalove struck

Răspuns Câştigător
| Bisquite a răspuns:

Poti sa iesi la un suc sau sa joci un joc de indemanare cu prieteni taiwinking. Uite-te la un film sau creazi-ti un blog unde sa-ti asterni gandurile si sentimente in stil poetic sau pur si simplu fa-ti o lista cu 7 lucruri pe care ai vrea sa le faci in viata day dreaming. Good luck! Fundita pls :*

6 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Sa te pui sa dormi, ca maine ai scoala.

| Ciprian a răspuns:

Vorbeste pe mess, joaca un joc, vizioneaza un film, asculta muzica. Gasesti tu ceva.

| dan_1805 a răspuns:

Iesi pe afar, te joci pe calculator, iesi cu prietenii la o bere,

| sirena1 a răspuns:

Asculta muzica favorita si incearca sa faci o coregrafie daca te atrage catusi de putin dansul sau sa cauti lectii de dans pe youtube si sa incerci sa faci si tu pasii de dans.Asta daca esti satul sa stai in aceleasi pozitii la Pc tastand si cu mouse-ul plimbandu-te tongue Altfel la PC poti face multe:jocuri online de toate genurile,filme online,mess,sa dai niste sfaturi pe TPU

| sirena1 a răspuns:

Asculta muzica favorita si incearca sa faci o coregrafie daca te atrage catusi de putin dansul sau sa cauti lectii de dans pe youtube si sa incerci sa faci si tu pasii de dans.Asta daca esti satul sa stai in aceleasi pozitii la Pc tastand si cu mouse-ul plimbandu-te tongue Altfel la PC poti face multe:jocuri online de toate genurile,filme online, mess, sa dai niste sfaturi pe TPU

| catutzza explică:

Multumesc mult pentru toate dar de calculator m-am plictisitcrying