| lexx_8353 a întrebat:

Ma plictisesc! spuneti-mi ce pot face ca sa nu mai plictisesc...pentru un raspuns bun dau fundtiza:*

Răspuns Câştigător
| andreeatpu_9367 a răspuns:

Fa-ti cont pe vplay si uitate la un serialbig grin recomand: the vampire diaries, gossip girl si one tree hillbig grin te asigur ca te uiti la 2-3 episoade si nu te mai poti opriilaughing

1 răspuns:
| ovidius a răspuns:

1. Ieşi cu prietenii la un grătar
2. Fă sport
3. Ajută-i pe ceilalţi în casă/gospodărie
4. Apucă-te de vreun meşteşug (ciopleşte ceva în lemn, pictează pe sticlă)
5. Fă-ţi ordine prin lucruri. (unora le poate lua destul de mult)

şi, în general încearcă să îţi umpli timpul. Vei vedea că plictiseala nu mai are loc în programul tău