| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Cand am facut preinscrierile on-line la Politehnica Bucuresti, am bifat ca nu vreau loc in camin. Sunt admis la buget si acum m-am razgandit. Ce pot face? Urgent va rog. FUNDA

1 răspuns:
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Pai ai putea sa suni la Politehnica Bucuresti si sa le spui ca ai nevoie si de camin sau sa le trimiti un email in care sa le explici. Ai avea mai multe sanse daca ai vorbi inainte sa se termine inscrierile. Sper ca te-am ajutathappy