| Casandra_7231 a întrebat:

Ma pregatesc intens pentru sustinerea unui examen, de care depinde viitorul meu.Pentru a putea lua o nota f mare trebuie sa invat fffff bine... ceea ce ma cam plictiseste si gandul imi zboara fara sa vreau in diferite locuri.Imi vine foarte greu sa ma concentrez... Spuneti-mi va rog cei care au trecut printr-o astfel de situatie ce metode a-ti aplicat.mesc:*

1 răspuns:
| Lucinca a răspuns:

Ar trebui sa iei un memo plus cu cateva zile inainte sau sa incerci tu sa fii atenta

e foarte greu si eu sunt acum cu examenele