| AlexandraBanciu29 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva mesaje de iertare pentru prietenul meu dar nu prea siropoase... :p P.S Dau funda

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing
Mesaje de iertare dar nu prea siropoase!
Sunteti o generatie praf, cei care reprezentati viitorul Romaniei. Funda tine-o pentru tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Draga mea, din cate am inteles nu ai gresit cu nimic.In acest caz nu vad rostul sa-ti faci procese de constiinta si mai ales sa ii ceri si iertare, deoarece ti-ai recunoaste o vina inexistenta. Daca te iubeste si tine cat de putin la tine va veni el la tine si iti va cere el iertare.