| Andre_7309 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva alinturi pentru prietenul meu?(Norbert... daca va ajuta cu ceva)happy

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Iubitul: Iubii, Iubitzel, Ingerash, Puiutz mik, Ursuletzz, Micutzuu meuu, Iubiireaa mea, Viata meaa, Catzelushuu meu, Pisicel,Iepurashuu meu, Ingerasul meu cu ochii ( culoarea ochilor lui ), Fluturash, My love, Dulceatsa, Inimioara,Sufletel mik, Pufu,Pufulete,Scumpete,Dragostea mea,Pitiku meuh,Skumpii,Motanell, Bebe mik, Orbiit laughing, Berto! :X Fundaa?smug

1 răspuns:
| dyav0litza a răspuns:

Puiutz, iubi, norbi, ingeras(dracusor.aici depinde), honey, tzitzi