| Timis_Daniela_1999_MwQ6 a întrebat:

Mă puteți ajuta cu un cadou mai simbolic pentru un băiat, vreau ceva simplu dar să își amintească tot timpul de mine?

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Eu, daca e ceva sombolic i-as lua o bratara sau un set de doua bratari care sa vina impreuna astfel sa fie una pentru el si una pentru mine, af fi cool sa-i faci cadou o lampa de aia care se aprinde cand tu atingi lampa ta adica e un set de 2 lampi nu stiu cum sa explic mai bine uite un link sa vezi ce sunt: https://www.etsy.com/......friendship
Cam scumpe da na
Daca ai un buget stabilit spune-mi ca poate vin cu mai multe idei!

1 răspuns:
| Smolbean a răspuns:

Un tricou personalizat, o brățară, carte. Ce ii place lui.
Ai în funcție de asta, alegi