| Larisa0209 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Cum pot sa aflu daca un baiat ma place? Va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey!

Pai draga! happy TU, big grin Poti stii daca un baiat te place foarte usor :*...sunt mai multe feluri de a arata ca te place cum ar fi:
1. Te baga foarte mult in seama
2. Daca tii coleg...te suna pentru temee...
3. Vorbeste mult cu tine pe facebook/telefon/mess/etc...
4.Se poarta foarte familiar in preajma ta smug
5. zambeste de cate ori te vede
6. incearca sa fie amuzant in preajma ta/ sau sa fie cool/sa se dea in spectacol /sa fie interesant/ etc
7. ocolind subiectul, iti cere o intalnire gen EL:,, imi esti datoare...hai la o prajitura, dar faci tu cinste! ''

Mai sunt destule...tu doar trebuie sa vezi cum se comporta EL si cum se comporta UNUL de care stii SIGUR ca nu te place big hug

Sper ca te-am ajutat! >big grin

2 răspunsuri:
| XtmCamiii a răspuns:

Atunci incearca sa te bagi in seama cu el. Sa-l "tachinezi" putin si vei vedea cum va reactiona. Sta pe langa tine mult timp? Uite, e buna faza si cu pupila si obrajii incearca-le.

| CrAly7 a răspuns:

Da-ti in cap cu ciocanuyawn