| fancyLadyGaga a întrebat:

Ma puteti ajuta, pe facebook am dat la un actor "Like" dar acum nu-mi mai place si cum sa fac sa nu-mi mai apara ca am dat "Like"? Ms si fundita

Răspuns Câştigător
| VLΛD a răspuns:

Te duci pe pagina de FB a actorului si ai in stanga jos
http://img846.imageshack.us/img846/5043/fsa.png

2 răspunsuri:
| anyshy_8155 a răspuns:

Trebuia sa te gandesti inainte ca o data si o data nu iti va mai placea.

| Ioana27 a răspuns:

Te duci pe profil la informatiile tale la sf scrie Edit Profile apesi acolo si te duci la Arts and Entertaiment si acolo gasesti actorul apesi pe el si sub nume scrie remove si dai click pe remove si gatawinking