| tennyteen a întrebat:

Ma puteti ajuta sa inventez un mesaj anti-mass'uri tampite? fundita

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Yes, a dream come true.

1. M-a sunat maica-ta sa-mi spuna ca ti-au iesit analizele naspa si ca trebuie sa te interneze lintr-un centru pentru retardati. Ce coincidenta, mesajul confirma lucrul asta...
2. Ce mesaj tare! Il stii cumva de la prostul din oglinda ta din baie?
3. Dude, wtf! Si eu ma gandeam fix la lucrul asta! Wow, nu pot sa cred, chiar acum 2 min imi ziceam: mama ce patineaza musca pe creierul astuia si pac! primesc un mesaj de la tine. Si mai zice lumea sa nu crezi in destin.

God damn it! trebuie sa fug...

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trimit prin pm!