| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? Am implinit 14 ani si maine voi da o petrecere de ziua mea. Mie si prietenilor mei ni se pare o varta foarte importanta si de aceea mi-o fac intr-un club. Problema e ca parintii mei vor sta cu noi, deci nu va fi alcool, nu vom juca adevar si provocare.Chiar daca am dj sper sa nu ne plictisim 7 ore cat dureaza petrecerea. Vreau sa jucam limbo, dar alte idei de cum sa ne distram aveti? Ceva jocuri activitati pentru adolescenti de 14-15 ani. Va rog muult! Vreau sa fie o petrecere reusita!:*

2 răspunsuri:
| dedesh a răspuns:

Eu mi-as fi facut-o la un gratarhee hee

| lala_2090 a răspuns:

Pai poti sai convingi pe ai tai sa nu participe sau sa faceti karaoke concursuri la care parinti tai ar putea sa fie juriul. puteti face un joc care se numeste vals cu marul l-am jucat si eu de ziua mea uite cum se joaca iti alegi un partener si incepeti sa dansati cu mare grija deoarece intre fruntea lui si fruntea ta va fi un mar si acel mar nu trebuie sa cada castica perechea care a sustinut marul cem mai mult timp si daca nu-ti place acest joc putiti pescui mere cu gura si la sfarsit Pregatiti niste premii insotite de diplome pe care le veti acorda spre sfarsitul petrecerii:
Cel mai bun dansator
Cel mai petrecaret invitat
Cel mai bun costum
Cea mai stralucitoare tinuta
Cel mai glumet invitat
etc... sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor de pup dulce si sper ca petrecerea ta sa fie reusita aaa si sa nu uit sa iti spun la multi ani si sa ai sanatate!kiss