| danutsu a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog? azi a, facut baie la plaja si din greseala mi-a dat unu un picior un ureche si ma doare inauntru urechi si ureche e infundata cred ca are apa de la plaja in ea...sad ce sa fac?

2 răspunsuri:
| roxanik_5050 a răspuns:

Stai cu capul n jos si o sa iasa apa am trecut si eu prin asta... fundita?

| Mălinuşaaa a răspuns:

Sari intr-un piciorwinking [nu e prostiewinking chiar merge big grin ] ca sa iti iasa apa big grin sau cum a spus @roxanik kiss sper ca te-am ajutat big grin