| naviDIabLO a întrebat:

Ma simt singur si abatut... Ce imi lipseste in viata mea?

16 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Lipseste o persoana care sa te faca sa zambesti la orice pas, sa te faca sa simti cu adevarat ce este viata, dar nu trebuie sa disperi, toate la timpul lor vor veni si asta bineinteles daca ai putin optimism.Bafta!

| Razvan a răspuns:

Scopul, directia, caleahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul unui parinte sau un pritem/prietena

| Alex_7297 a răspuns:

Prietenii şi distracţia.Viaţa e prea frumoasă pentru a o pierde, ieşi şi tu în oraş, chiar şi singur, şi fă-ţi prieteni, du-te la un club sportiv, unde la fel, îţi poţi face prieteni (asta depinde de vârstă).

| OanaG a răspuns:

Fericirea O persoana in viata ta happy, un prieten caruia sa poti sa-i impartasesti ceea ce simti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iti cunosti viata.
Scrie pe o foaie ce ai, ce ai vrea sa ai si poate iti dai seama de ce ai nevoie.

| baru a răspuns:

Punete an locul altora Oameni care au cancer Oameni la care le-au murit copii Oameni care au suferit accidente iar de pe urma lor au ramas invalizi pe viate Barbati care nu mai pot avea contact sexcual cu o femeie Te rog sa nu te superi dar aceste lucruri ar fi bine sa le cantaresti si atunci vei realiza ca nu-ti lipseste nimica si ca esti un om fericit Faptul ca acum esti abatut banuiesc ca este ceva temporar Ancearca sa gandesti pozitiv si va fi cu mult mai bine Fi vesel si odata cu veselia va veni si fericirea Pa

| curios_3782 a răspuns:

Tu stii cel mai binewinking

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Iti lipseste tocmai viata...in caz ca nu tiai dat seama

| yanny`s a răspuns:

Daca tu nu stii, noi de unde sa stim?laughing

| Fifylici a răspuns:

Optimismul si increderea
multa bafta

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai închide în tine!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Dragostea...

| Lorelai a răspuns:

Dragosteahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ni se intampla tuturor atunci cand ne pierdem increderea in oameni, cand am fost umiliti constant, cand am fost anulati ca persoana, cand am fost maltratati fizic si psihic.Nu mai poti darui nimic, si nu mai astepti nimic.Cand ai daruit totul si a fost in van.Iti lipseste increderea in sine, pe care o recuperezi greu daca ai ajuns sa fii anulat ca persoana de catre persoana pe care o iubesti. Mi se intampla la fel, sunt singura si abatuta, maltratata fizic si psihic de catre barbatul pe care l-am iubit, nu mai am incredere in nimeni.Fii intelept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea. iubirea da sens vietii... daca vrei sa vb despre asta da add ely_bebe12