| aty91 a răspuns:

Pe mine nu ma mai mira nimic. toti copiii(sau asa zic ei ca au 10-11-12 ani) de pe site'ul asta vor sex. adica imi cer scuze, majoritatea. straight face

4 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Cum zicea un copil mic de 3 ani [ de la mama d la gradinita, ca mama e educatoarelaughing] ' Vreau Femei Bune!' rolling on the floor) wtf?
Dfpt copilu ala e fisu a lu mihaela de la class. Leorolling on the floor

| Диана a răspuns:

lol! Copiii astia...rolling on the floor

| Whatthehell66 a răspuns:

Thhhaaa. Lol. Copii din ziua de azi loser

| f a răspuns:

Daca observi i'am raspuns si eu... acelasi raspuns dau si aici