| mariatina a întrebat:

Ma uitam prin intrebari si am gasit asta :
Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:36, s:189&biw=1584&bih=789
E adevarat? Chiar e?

6 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu, poza asta se vede ca e trucaj. laughing

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big grin Nuuu e FAKEwinking scrie si acolo.si in al doilea rand uite`te la capu` ei.de vede ca e fake [fals] adica e o pers.o decupat capu` lu Miley si l-a pus pestewinking

| Alecssa a răspuns:

=]]
Nu draga mea, nu e. In lumea asta sunt foarte multi obsedati sau mai stiu eu ce care trucheaza pozele, nu este chiar asa de greu pe cat pare oh go on

| Alekzandra a răspuns:

laughing fii sigur! Glumeam! E imposibil, nu e adevarat, fata in primul rand e din alta fotografie iar corpul... dintr-o alta asa ca fii sigur/a ca nu este adevarat.Pa pa numai bine!

| Rritu a răspuns:

E fakehappy
Uita-te cum se numeste site-ul.
"topcelebfakes"

| Shine_8160 a răspuns:

Da si mersi ca mi-ai aratat si mkie