| coco514 a întrebat:

Mah am si eu o intrebare am o fosta prietena de care m-am desp de ceva timp ea acum e cu un baiat dar cand vb cu ea adica aproape zilnic imi spune ca ie dor de mine i-am spus ca urmeaza sa ma mut in germania poate ia a zis ca sa nu plec si se ruga de mine sa nu ma duc credeti si e cam geloasa credeti ca inca ma place?

Răspuns Câştigător
| Andra_4836 a răspuns:

Buna! happy Fata despre care vorbesti este aceeasi despre care ai zis ca v-ati despartit pentru ca te crede imatur, din cauza careia te-ai certat cu unu cu care credeai ca e. Ceea ce face ea arata ca inca tine la tine, iar tu, si tu inca tii la ea, se vede asta, si din celelalte intrebari. Pare simplu sa va impacati, din moment ce amandoi pareti sa vreti celasi lucru.happy Succes!

1 răspuns:
| lwly a răspuns:

Normal ca te palce. vorbeste cu ea si spune-i ce simti pentru ea daca inca mai simti ceva nu are cum sa dea gres.