| ReasonForL0vex3 a întrebat:

Mah astia care au SunPhoto, cum pot sa imi fac poza mare la profil[avatar]? Cand imi pun poza la avatar este mica. Dar am vazut la alte conturi ca au poza mare. La mine de ce nu merge? straight face Va rog, ajutor! puppy dog eyes. Funda! love struck >big grin

3 răspunsuri:
| adda_4025 a răspuns:

Pai nu e o problema asta. poza se vede mica doar la tine. dar cei care o vad o vad normala... totusi poti da click stanga pe poza si "large image" big grin

| xqDemiiLovato a răspuns:

Pozele de la ceilaltzi utilizatori poate au dimensiuni mai mari decat poza tahappy
Sper ca te-am ajutathappy

| KiryuRima a răspuns:

Pai pune poza ta care o vrei sa o ai la avatar mare la un album apoi da modifica pe ea si scrie acolo,, Alege ca avatar/ poza de profil,, dai acolo si dai,, Activeaza,,... fundita plizz big grin