| brekika a întrebat:

Mai am nevoie de un vers si vreau ceva cu rima sa sune.,, Eu mult prea timid, tu putin prea grozava " Dau FUNDA pentru cea mai buna rima la versul meuhee hee. Astept. multumesc.

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Sa nu lasam iubirea sa devin-o epava big grin Sper sa nu razi te roghee hee

7 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Dar amandoi facem un cuplu de treba laughing

| Twp3w a răspuns:

Eu mult prea timid, tu putin prea grozava, dar amandoi ne potrivim mai ca niciodata... Sper sa iti placa asta tongue

| mikkhhell a răspuns:

Si in final o sa iasa o relatie de isprava.

| speranata a răspuns:

Eu mult prea las si tu mult imi grozava
Hai sa ne cuplam o data
Te iubeskk 11

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

,, Eu mult prea timid, tu putin prea grozava.te va face sa te simti doar o simpla javra.x(

nu am ideii... doar asta.happy

| AlexandraSmiley a răspuns:

Hai sa ne cuplam odata!

| danySLIPKNOT a răspuns:

"Dar ne potrivim si nu conteaza" sau daca nu iti place... "Eu te astept mereu si nu te intereseaza " nu stiu, depinde de povestea cantecului big grin