| qawsed a întrebat:

Mai demult, am venit cu o colega si cu un baiat cu un an mai mare decat mine la scoala, si dupa un timp am inceput sa mergem aman2 la scoala. dupa un timp, ne-am intalnim cu un coleg de'al lui, si de atunci cred ca ma place, adica sta cu mine, ma intelegea, radea la glumele mele...etc., si mie a inceput sa-mi placa de el, doar ca, imi place si de baiatul cu care veneam la scoala, si cred ca si el ma place, avand in vedere faptul ca acu cateva zile erau langa mine in pauza si a venit sa ma imbratiseze, iar celalalt a zis ca,, si pe ea mi-o furi", la care primul baiat a zis:,, vezi, el te iubeste, e mort dupa tine". pentru un moment n'am realizat nimic, dar cand am ajuns acasa mi-am dat seama k ii plac pe aman2. ce as putea sa fac, pentru ca azi cred ca il plac pe unul dintre ei, si maine pe celalalt. sunt foarte confuzanail biting?

2 răspunsuri:
| Bubulutsaa a răspuns:

Am aceeasi dilema si eu...acorda-ti timp! Sigur te va ajutawinking sau cel putin asa si trebuie :p!

| Aliiinuuus a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa afli care dintre ei te place pe tine, si sa vezi caracterul fiecaruia, astfel vei putea vedea pe care il placi mai mult. Sau ai putea face o lista cu calitati si defecte. :*