| AlexandruPopAlexandru a întrebat:

Mai este cineva care se zbate sa înțeleagă tabla înmulțirii și adunări și scăderi cu trecere după vârsta de 18 ani? Am încercat totul dar nu le pot înțelege! Ce dizabilitate am dacă nu înțeleg matematica?

2 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

Esti mai incet la minte, nimic anormal sau nemaintalnit.

| BabashaVlic a răspuns:

Te inteleg frate, ieri mama m-a batut de m-a facut rosu la fund ca nu stiam cat facea 6x7, dupa am incercat sa ma impact cu ea si iar m-a batut ca a zis ca nu ii placea fata mea, ai grija sa arati frumos cand vorbesti cu parintii tai!