| Drums a întrebat:

Mai este cineva fan. William Levy, maite perroni, christian maier, genesis rodriguez, elisabeth gutierrez, martin karpan? ce noutati mai stiti despre ei? lovelove struck

mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Atragatorul actor William Levy, care joaca in telenovela „Predestinati", difuzata de luni pana joi, de la 20:30 este barbatul de vis pentru marea majoritate a femeilor. Cu toate acestea, exista unele care nu numai ca nu il doresc, dar ii si aduc acuzatii destul de grave. Printre ele se numara Alicia Machado, fosta Miss Univers, care spune ca actorul ar fi un nenorocit.
Dupa ce au inregistrat piesa de pe genericul telenovelei `Mi Pecado`, Maite Perroni si Reik s-au distrat la filmarile videoclipului, anunta esmas.com.

Locatia aleasa: o ferma din regiunea vulcanica Ajusco, situata in sudul Mexicului. Motociclete, cai, filmari in padure, toate fac parte din scenariul pus la cale de Juan Osorio pentru mult-asteptatul serial.

Astia 2 sunt preferatii mei love struck

5 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Eu;;) Intra pe www.acasatv.ro la sectiunea STIRI si o sa gasesti noutati despre fiecare dintre ei.

| *Baby* a răspuns:

Imi plc muult de Maite Perroni si de Wiliam Levy (P. S: Am la postere cu ei in camera meabatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu sunt fana maite perroni si willam levy

| ddddidi a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu sunt fana a tuturor actritelor si actorilor din telenovelele difuzate pe acasabig grin