| YOLO3e333 a întrebat:

Mai este cineva nascut in date "mai speciale"?

De exemplu eu, m-am nascut de Sfantul Andrei, de aici si numele Andrei.

5 răspunsuri:
| crazyblue a răspuns:

Numele meu era stabilit cu mult inainte :Teodora! si culmea m-am nascut fix de sf imparateasa teodoralaughing

| Anduuu a răspuns:

Eu sunt nascuta in 26 februarie...laughing nimic special, credwhistling
Dar un prieten nascut pe 1 Iunie, vreo doi pe 1 martie, altul pe 8 martie, Eugen nascut in a doua zi de Craciun(Sf Eugenia), inca o colega de ziua Frantei si alte prostiilaughing..eu 26 februarie-ziua in care a luat tata salariul b-) laughingrolling on the floor

| Changes a răspuns:

Eu m-am născut la 1 August deci la începutul postului Sf.Marii şi mă numesc Maria.
Şi am un văr care s-a născut de Sf.Andrei şi îl cheamă tot Andrei.

| Mirunelu a răspuns:

Am avut o colega nascuta pe 29 februarie, daca se poate numi data speciala laughing

| Liviu a răspuns:

Am o colega de clasa care e nascuta in ziua de craciun, la fe si mama mea e tot in ziua de craciun laughing