| afrodita3333 a întrebat:

Mai exista cineva de 16 ani care nu a fost in club si care nu e obsedat de chestia asta?(CURIOZITATE)

6 răspunsuri:
| îîîîîî a răspuns:

Da.

| Rockart a răspuns:

Hello! Da, eu! Nu am fost, nu sunt tentata si nici nu voi fi.

| ToKen a răspuns:

Da, nu-mi plac cluburile, dar in schimb prefer cafenelele, sunt mai intimehappy

| BloodxD a răspuns:

Am 15 ani, am fost in club si nu mi se pare asa mare chestie incat sa fii obsedat ca nu te-ai dus.

| Luori a răspuns:

Am 17 si am fost in club acum2-3 ani, cand s-a desfasurat balul bobocilor si-am vrut sa fiu prezenta. Nu-mi petrec timpul in cluburi, nu ma atrag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de ex nu am fost niciodata intr-un club si am 17 ani deci mai sunt fetehappy