| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista in ziua de azi baieti care nu se dau mari smecheri?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da mai sunt.

| DeliaDaniela a răspuns:

Da, mai exista! dar sunt mai greu de gasithee hee

| Tooooo a răspuns:

Nu cred...1% dintre ei au toti fite pe ei. si se dau mari uni nici nu nau cu ce acum eu nu zic ca nu-s si fete dar totusi eu consider ca mai mult plac baieti o fata sincera calma de treaba decat o fitoasa

| Stefanistaaa a răspuns:

Exista happy
Depinde in ce anturaj te invarti.

Răspuns utilizator avertizat
| BubblesDoubleS a răspuns:

Da.
Din pacate pe cale de disparitie.

| marialungu a răspuns:

Da.dar nu mai raman multi. se duc cu timpul.eu cunosc, sa stii cand vrei sa cunosti atunci nu cunosti si cand nu dai importanta atunci iti apare.:*

Răspuns utilizator avertizat
| georgianageoo a răspuns:

Daca stii sa ii cauti, exista happy

| georgianageoo a răspuns:

Daca stii sa ii cauti. exista happy