| andreedaniela a întrebat:

Mai exista oameni sinceri in lumea asta? oameni diferiti si buni la suflet?

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Exista, dar trebuie sa ii cauți. Sinceritatea este o calitate rar întâlnită, dar prețioasă. E bine ca vrei sa fii înconjurata de astfel de oameni. Cei care au principii înalte sunt sinceri și buni.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,încă mai exista.
Cu toate ca,prostia predomina mereu vor fi persoane bune la suflet printre noi,iar fiecare din noi este diferit și special în felul lui, doar ca, la unii latura asta iese în evidenta, iar la alții trebuie sa bați cale lungă pentru a descoperi aceasta latura.
Se spune ca, trebuie sa stai cu un om toată viața pentru a-l cunoaște foarte bine.

| Alex8595 a răspuns:

Eu, daca vrei sa ne cunoastem mai bine, ti-am lasat mesaj in pm daca vrei ma poti contacta oricand :*

| Gabriel_Ilie_1998 a răspuns:

Dupa intrebara care ai adresat-o cred ca ai fost dezamagita! Majoritatea trecem prin asta fiindca ne lasam prada unor prieteni falsi.